Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kredki do malowania twarzy sposobem na dobrą zabawę. Dowiedz się jak malować twarz!

0

Na wielu imprezach i przyjęciach, na których są dzieci, dorośli starają się im wymyślić różnego rodzaju zabawy i atrakcje. Takim sposobem rodzice mają czas dla siebie, a dzieci mają zapewnioną rozrywkę. Jedną z popularnych i często wybieranych atrakcji jest malowanie twarzy. Obecnie jest możliwość wynajęcia animatora zabaw, który malowanie twarzy ma w swojej ofercie. Można również samemu kupić farbki lub kredki do malowania twarzy i samemu poprowadzić zabawę w malowanie.

Co wybrać?

Szukając produktów do zdobienia buzi, możemy znaleźć farbki i kredki. Farbki mogą być kupowane w pojedynczych kolorach lub w paletach. Kredki możemy kupić w opakowaniach pakowanych w różnych ilościach sztuk. Wybierając kredki do malowania twarzy, nie potrzebujemy już praktycznie nic więcej. Nie musimy mieć miseczki z wodąani pędzla. Kredkę wystarczy wziąć do ręki i zacząć malować. Malując farbkami, możemy uzyskać większą precyzję, jednak dla osoby początkującej kredki wydają się lepszą opcją. Kredki idealnie zmieszczą się również w małejdziecięce rączce. Wybierając produkt do malowania twarzy, warto pamiętać, aby zwrócić uwagę, czy jest on bezpieczny i testowany dermatologicznie. Pod żadnym pozorem nie malujmy twarzy dziecka zwykłymi farbami, mazakami lub markerami.

Co i jakmalować?

Na twarzy można namalować praktycznie wszystko. Często dzieci chcą być ucharakteryzowane na jakieś zwierzątko. Chcą zostać kotkiem, pieskiem lub motylkiem. Popularne są również motywy z bajek. Można na przykład namalować maskę Spidermana. Zdobiąc dziecku twarz, nie musimy też pokrywać jej całej powierzchni kolorem. Można zrobić tylko delikatne wzory, na przykład kwiatki lub serca na policzkach i skroniach. Kredki do malowania twarzy możemy również dać w ręce dzieciom i zaproponować, aby dobrały się w pary i malowały siebie nawzajem. Oczywiście mniejsze dzieci powinny być pod nadzorem dorosłych. Malunki wykonane przez dzieci być może nie będą dziełami sztuki, jednak tutaj liczy się zabawa!

Kiedy zależy nam, aby malunki na twarzy były estetyczne i ładne, należy pamiętać o paru istotnych kwestiach. Przed zaczęciem malowania, warto poszukać wzoru, który chcemy wykonać. To będzie łatwiejsze niż malowanie z głowy. Zacznijmy od jasnych kolorów. Chcąc zmienić koncepcje, będzie je prościej pokryć, niż w przypadku gdy najpierw użylibyśmy ciemnej kredki. Warto omijać okolice oczu, szczególnie jeśli chodzi o małe dzieci.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl