Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Jak malować twarz farbkami?

0
Jak malować twarz farbkami?

Na każdym kinderbalu, urodzinach czy nawet imprezach rodzinnych z udziałem dzieci nie może zabraknąć malowania twarzy. Jest to jedna z atrakcji dla dzieci, która maluchy po prostu uwielbiają. Ważne jest, żeby wymyślić takie umalowanie, aby było ciekawe dla dziecka, ale też nie zajmowało zbyt wiele czasu, ponieważ dzieciom ciężko usiedzieć w jednym miejscu.

Jakie farby wybrać do malowania twarzy?

Wybierając farby do malowania twarzy dla dzieci, musimy sprawdzić ich skład oraz to, czy farby posiadają odpowiednie atesty. Na każdej etykiecie jest informacja czy dany produkt przeznaczony jest dla dzieci i w jakim wieku. Ważne jest, aby farby zawierały składniki hipoalergiczne – w przeciwnym razie mogą uczulać wrażliwą skórę dziecka. Warto zwrócić uwagę na to, czy nie zawierają metali ciężkich, toksyn, które mogą prowadzić do zatruć. Po umalowaniu twarzy farby nie powinny się rozmazywać, a do ich usunięcia wystarczy woda z mydłem. 

Farby do twarzy powinny mieć żywe barwy, na co dzieci zwracają szczególną uwagę. Dzięki różnym stylizacją możemy przemienić się w swojego ulubionego bohatera. Takimi farbkami dzieci mogą się bawić nawet same, nie muszą mieć specjalnego animatora, który pomaluje twarzyczkę. Wykorzystanie takich farb jest wszechstronne i daje mnóstwo radości i świetnej zabawy. 

Przede wszystkim farby ze sprawdzonego źródła

Na rynku znajduje się wiele firm oferujących artykuły kreatywnego myślenia dla dzieci. Jednak dokonując zakupu, należy kierować się dobrą jakością artykułów, zwłaszcza jak będą wykorzystywane do malowania twarzy dzieci. Skóra dzieci jest wrażliwa i zła jakość, może nam przysporzyć więcej kłopotów niż pożytku. Jedną z firm oferujących atestowane produkty piśmiennicze jest SAP Hurtownia Papiernicza w Gdyni.

Zdolności manualne nie są wymagane

Bardzo popularne u nas święto, które przyszło z USA to Halloween. Główne przebrania to czarownice, duchy i wampiry. Nawet dorośli lubią zorganizować sobie imprezę z odpowiednią charakteryzacją. Przebranie to nie tylko strój to także umalowanie twarzy.

Wiele dzieci uzdolnionych manualnie chętnie wypróbują taką metodę artystycznego talentu.

Nie zawsze mamy pomysł w domowym zaciszu na wymyślenie projektu na twarz. Możemy zakupić gotowe szablony dostępne są zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Występują w przeróżnych barwach niebieskiego, czerwonego, zielonego  można je łączyć i uzyskiwać kolory według własnego uznania.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl