Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Sprawna praca w biurze wymaga zaopatrzenia w odpowiednie, wysokiej jakości artykuły biurowe. W sklepie internetowym E-SAP.pl znajduje się wszystko, co jest potrzebne do komfortowego i rzetelnego wypełniania obowiązków zawodowych. Oferta obejmuje teczki, segregatory i kartki do nich, koszulki i obwoluty, produkty służące do archiwizacji dokumentów. To także koperty, kalkulatory biurowe, szpilki i pinezki, taśmy klejące i gumki recepturki oraz noże introligatorskie. Produkty te są estetyczne, trwałe i pozwalają zachować porządek w dokumentach wytwarzanych nie tylko na stanowisku pracy, ale też w domu.

Proponujemy również gotowe wzory dokumentów

Szeroki wybór druków tzw. ogólnych wzorów dokumentów, ułatwia wygodne wystawianie rachunków, dowodów sprzedaży, ale też tworzenie estetycznych dziennych zestawień sprzedaży i innych dokumentów firmowych. Klientom, którzy chcą ułatwić sobie nie tylko wystawianie dokumentów firmowych, ale prawidłowe przechowywanie dokumentów osobistych proponujemy etui na dokumenty, które pozwala zachować je w nienagannym stanie. Rozwiązania znajdujące się w ofercie wyróżniają dobrej jakości papier i starannie przemyślane rubryki, które zwiększają czytelność wypełnionych druków.

Poza sprzedażą kalkulatorów biurowych i innych akcesoriów niezbędnych w pracy biurowej zajmujemy się także dystrybucją galanterii papierniczej. W tym zakresie proponujemy folie do laminowania, rolki termiczne do kas, etykiety samoprzylepne, kalki ołówkowe i inne. 

Jeśli jesteś zainteresowany propozycją i chcesz poznać jej szczegóły – skontaktuj się z nami! Chętnie przedstawimy Ci funkcjonalne i trwałe rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl