Kategorie

Producenci

Koszyk  

Brak produktów

Wysyłka 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Razem 0,00 zł

Podane ceny są cenami brutto

Realizuj zamówienie 

Warunki współpracy

 

Firmy - zakupy dokonywane na działalność gospodarczą

 

Warunkiem rozpoczęcia współpracy z naszą firmą jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz w przypadku zakupów z odroczonym terminem płatności przysłanie dokumentów rejestracyjnych Państwa firmy (regon, KRS, wpis do ewidencji) oraz zamówienia. Po otrzymaniu dokumentów ustalone zostaną warunki współpracy jak również forma płatności.

 

Osoby prywatne – zakupy dokonywane na własne potrzeby

 

Warunkiem rozpoczęcia współpracy z naszą firmą jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i dokonanie zakupów. Osoby prywatne nie mogą dokonywać zakupów z odroczonym terminem płatności.

 

 

Realizacja Zamówień


Zamówienia realizujemy  w godzinach pracy hurtowni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zamówienia przyjmowane są  przez serwis internetowy e-sap.pl lub w postaci pisemnej (faksem lub emailem) lub telefonicznie. Każde zamówienie zostanie przekazane do realizacji przez dział handlowy a o jego statusie i dostępności towaru zostaniecie Państwo poinformowani emailem lub telefonicznie.

 

Rabaty

 

Dla stałych klientów (działalność gospodarcza) przy długotrwałej współpracy oferujemy rabaty uzależnione od wielkość zakupów oraz formy płatności. Istnieje również możliwość negocjacji cen bezpośrednio z naszym przedstawicielem handlowym lub działem handlowym.

 

Dostawa

 

Dostawy realizujemy poprzez firmę kurierską GLS, koszt przesyłki o wadze do 31,5 kg wynosi 16,50 zł brutto przy przedpłacie przelewem oraz 20,50 brutto zł w przypadku płatności "za pobraniem”. Dodatkowo na terenie Trójmiasta towar dowozimy własnym transportem (po wcześniejszym ustaleniu z działem handlowym). Istnieje również możliwość odbioru zamówionego towaru w siedzibie firmy (po wcześniejszym ustaleniu z działem handlowym) pod adresem Gdynia 81-351, ul. Jana z Kolna 36 w godzinach pracy hurtowni.

 

Kontakt

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości do warunków współpracy, prosimy o kontakt z działem handlowym poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie 58 661 52 41 lub 58 621 66 33. Pracownicy hurtowni udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.